Відгуки про компанію "АвтоДім"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПокупець
Непогана на свою ціну, я задоволений👍
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМолодоженя О.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрій С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Г.
- Максим П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСтаніслав Ж.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaКонстантин О.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрій Т.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег С.
отправляли больше недели, рассказывали что постоянно у них какие-то проблемы, в результате купил в другом месте
- Коментар продавця
Доброго дня. Приносимо наші вибачення за неприємну ситуацію. Нажаль проблеми не тільки у нас з логістикою, а у всій країні, через повітряні тривоги, вимкнення електрики відбуваються затримки, склад вчасно не відвантажує товар.
- Коментар продавця
