Відгуки про компанію "АвтоДім"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег Р.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергей к.
Мені прийшла посилка без однієї позиції,товар на пошті я забрав і написав продавцю про невідповідність мого замовлення,думав що на цьому все і закінчиться,але представники даного магазину дуже швидко відповіли і відправили товар якого не вистачало за свій рахунок ,тому магазин рекомендую,продавці дуже ввічливі і порядні.Дякую
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВлад К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлександр В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВиталий К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена П.
Очень удобный набор)
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРоман Щ.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрий К.
Рекомендую
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр С.
