Відгуки про компанію "АвтоДім"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІван З.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaелена к.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІван А.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРита М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАртем К.
Был конечно ньюанс, но ребята пошли на контакт всё быстро разрешилось, претензий не имею, молодцы
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЛюбомир П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитро С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій Р.
- Александр М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМихайло Ч.
Все по вищому розряду....не буду багато писати просто скажу що рекомендую.
Дякую вам!!!!!!!!
