Відгуки про компанію "АвтоДім"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВадим Г.
Спасибі за товар,все упаковано хорошо,доїхало нормально.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕлена Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлексій С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМарія К.
Якісний товар, професійна робота продавця, дякую.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВадим Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaКазаков А.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр П.
