Відгуки про компанію "АвтоДім"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИнна К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитро К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПавло К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВіктор К.
- Коментар продавця
Добрий день.
Товар який ви замовили є в наявності, але не в такій кількості як ви хотіли.
Товар сезонний, зимовий омивач скла рідко купують літом, тому тримати велику кількість немає сенсу.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлексій Г.
Виправляю відгук на 5, та сподіваюся у майбутньому ви хоча б опануєте месенджери, щоб там написати. Людина може бути банально зайнята, щоб як оператор колцентру приймати постійно дзвінки. І взагалі, раз є замовлення, значить товар клієнту потрібен. Прогресивні магазини вже не телефонують, це пуста трата часу персоналу магазину і пуста трата часу клієнта.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕдуард К.
- Вячеслав О.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРуслан К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПавел З.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій П.
