Відгуки про компанію "АвтоДім"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлексій В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИгорь К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРоман П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрий В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитро П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaГригорий К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВован В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІван Ф.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола К.
Засіб наносив в відповідності до інструкції,наніс 2 шари машина вся плямами ,як начебто після миття погано протерта.Сьогодні поїхав у село ,так виявляється засіб не відштовхує пил, а ще краще його притягує.Не те що буду рекомендувати товар знайомим ,а і відмовляти від нього.Товар лайно за хороші гроші.
