Отзывы о компании "АвтоДім"
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлег С.
отправляли больше недели, рассказывали что постоянно у них какие-то проблемы, в результате купил в другом месте
- Комментарий продавца
Доброго дня. Приносимо наші вибачення за неприємну ситуацію. Нажаль проблеми не тільки у нас з логістикою, а у всій країні, через повітряні тривоги, вимкнення електрики відбуваються затримки, склад вчасно не відвантажує товар.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛюдмила О.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaДмитро С.
товара не було даного. але я дочікався і мені його відправили. продавець гарний ,вічлевий. я дочекався тому що терплячий. все чудово ,все гарно
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaГрабовец Д.
Швидка доставка, якісний товар 👍
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергей П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнатолій К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлег К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЖеня Л.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЖеня Л.
