Отзывы о компании "АвтоДім"
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлег Р.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергей к.
Мені прийшла посилка без однієї позиції,товар на пошті я забрав і написав продавцю про невідповідність мого замовлення,думав що на цьому все і закінчиться,але представники даного магазину дуже швидко відповіли і відправили товар якого не вистачало за свій рахунок ,тому магазин рекомендую,продавці дуже ввічливі і порядні.Дякую
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВлад К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАлександр В.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВиталий К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлена П.
Очень удобный набор)
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaРоман Щ.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮрий К.
Рекомендую
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлександр Б.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлександр С.
