Отзывы о компании "АвтоДім"
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМаксим Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaИгорь Т.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМаксим Я.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАлександр Т.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВолодимир М.
Прошло п'ять діб як заказано...Не привета ни ответа...оцінка ОДИНИЦЯ
- Комментарий продавца
Добрий день.
Ваше замовлення виїхало до в той самий день, але нажаль перевізник повідомив що відправлення втрачене.
Ми вам запропонували повторну відправку замовлення.
Нам шкода що вийшла така ситуація.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaДенис Я.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВолодимир М.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІван М.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергей Д.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaПетро В.
