Отзывы о компании "АвтоДім"
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлексій В.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaИгорь К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaРоман П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮрий В.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлег К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaДмитро П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaГригорий К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВован В.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІван Ф.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМикола К.
Засіб наносив в відповідності до інструкції,наніс 2 шари машина вся плямами ,як начебто після миття погано протерта.Сьогодні поїхав у село ,так виявляється засіб не відштовхує пил, а ще краще його притягує.Не те що буду рекомендувати товар знайомим ,а і відмовляти від нього.Товар лайно за хороші гроші.
